Contactează-ne
Mentenanta IT
noiembrie 1, 2022

TEHNICIAN CABLARI RETELE SI SISTEME DE SECURITATE

Trimite CV-ul

CERINTE:

Cunostinte de baza ale instalatiilor de curenti slabi;
Cunoasterea echipamentelor componente ale retelelor de date si ale sistemelor de securitate;
Bune abilitati tehnice;
Permis de conducere categoria B;
Disponibilitate la deplasari;
Apt pentru munca la inaltime;
Seriozitate, punctualitate, loialitate si spirit de echipa;
Bune abilitati de organizare;
Studii: minim diploma Bacalaureat;
Experienta pe un post similar constituie un avantaj.

RESPONSABILITATI:

Realizarea cablajului si instalarea echipamentelor componente ale retelelor de date-voce si sistemelor de securitate;

OFERTA:

Salariu MOTIVANT, in functie de experienta profesionala;
Bonus de performanta;
Traininguri specializate efectuate prin partenerii acreditati in acest sens ai CG&GC;
Mediu de lucru dinamic, in cadrul unei echipe tinere, dar profesionista;
Cadrul ideal pentru dezvoltarea carierei personale si dobandirea de noi competente.

Trimite CV-ul tau pe office@cg-hitech.ro.